T: +48 500 030 202

Klimatyzacja

Słabe powietrze w Rybniku? Zainstaluj klimatyzację!

Oferujemy montaż i projektowanie klimatyzacji przemysłowych

Oferujemy klimatyzatory zarówno dla domu, biura jak i na potrzeby firm i fabryk. Jeżeli szukasz urządzenia dla domu warto wybrać ciche i nowoczesne urządzenie, które zostanie odpowiednio wyselekcjonowane przez naszych doradców. Największy wpływ na wybór będzie miał tutaj metraż mieszkania. Urządzenia i instalacje są bardziej skomplikowane niż w przypadku wentylacji. Możemy zainstalować systemy zarówno na ścianie, na suficie, jak i w podłodze. Konieczne jest również zapewnienie odpowiednich warunków w firmach dla pracowników, a także potencjalnych klientów. Podnosi to wydajność oraz zapewnia większą skuteczność zatrudnionych osób. Niewiele pracodawców zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiedni komfort pracy wpływa także na zmniejszenie ryzyka wypadków oraz podniesienie koncentracji.

Możemy zaoferować Państwu instalację klimatyzatorów typu Split. Wśród nich znajdują się urządzenia ścienne, które estetycznie wyglądają, a ponadto są stosunkowo tanie. Steruje się je za pomocą bezprzewodowego pilota. W tej kategorii możemy zaproponować zarówno klimatyzatory chłodzące, jak i chłodząco-grzejące, czyli pompy ciepła. Główną zaletą takich urządzeń jest energooszczędność. Innym typem klimatyzatorów typu Split są urządzenia kasetonowe, które montuje się w podwieszanych sufitach. Dzięki wielostrefowemu nawiewowi zapewniają równomiernie rozprowadzane powietrze w każdym pomieszczeniu. Takie urządzenia montuje się najczęściej w dużych pomieszczeniach, takich jak sklepy czy hotele. Możemy zaoferować również klimatyzatory wolnostojące, które charakteryzują się dużą wydajnością chłodniczą. Takie urządzenia stosuje się głównie w pomieszczeniach, które potrzebują stałej temperatury powietrza.

Innym rodzajem klimatyzatorów są urządzenia typu Multi Split. Wtedy jednostka zewnętrzna obsługuje dwie lub trzy jednostki wewnętrzne, a co istotne każda z nich może pracować niezależnie od siebie. To wygodne rozwiązanie w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych. Sprzedajemy również klimatyzatory przenośne, które można zamontować w każdym miejscu, o ile znajduje się w nim otwierane okno.

Kontakt

Szukasz wykonawcy? Potrzebujesz więcej szczegółów? Zadzwoń do nas!

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Rybnik

Rybnik położony jest na Górnym Śląsku. Zamieszkuje go 140 tysięcy mieszkańców, dzięki czemu plasuje się na dziewiątym miejscu w województwie. Największe zabytki architektury znajdują się w obrębie śródmieścia. Na terenie Rybnika zlokalizowane są dwie kopalnie węgla kamiennego: KWK Chwałowice oraz KWK Jankowice. Miasto prowadzi współpracę zagraniczną z wieloma państwami Unii Europejskiej, w tym między innymi z Niemcami, Czechami i Wielką Brytanią.