T: +48 500 030 202

Wentylacja

Duszno? Potrzebujesz wentylacji!

Nasza oferta Serwis, projektowanie wentylacji w Rybniku.

Wentylacja jest niezbędna, aby oczyszczać zanieczyszczone, „zużyte” powietrze i zastępować je nowym. Wentylacji nie można oczywiście mylić z klimatyzacją, która jest procesem nadawania powietrzu w określonym powietrzu takich właściwości jak nawilżanie, podgrzewanie, czy wręcz przeciwnie – chłodzenie.

Montujemy centrale wentylacyjne stosowane w pomieszczeniach, które wymagają określonych warunków powietrza. Takie urządzenia filtrują, podgrzewają lub schładzają, nawilżają i osuszają. Istotnie wpływają na jakość oddychania, ponieważ zapewniają stały dopływ świeżego, wolnego od zanieczyszczeń powietrza. Takie centrale rekomendujemy dla wielkich pomieszczeń typu hale produkcyjne i komercyjne, a także dla wymagających pomieszczeń, takich jak szpitale czy laboratoria.

Możemy zaoferować również zamontowanie rooftopa, czyli klimatyzatora dachowego. Tego typu centrale pozwalają na całkowitą „obróbkę” powietrza. Tego typu rozwiązania sprawdzają się w restauracjach, ale stosuje się je także w przemyśle spożywczym i mięsnym, gdzie funkcjonują jako urządzenia klimatyzacyjno-wentylacyjne.

Oferujemy także montaż central nawiewno-wywiewnych, czyli rekuperatorów. Znacząco wpływają na koszty zużycia energii, eliminują przeciągi oraz hałas. Takie urządzenia stosuje się głównie w domach jednorodzinnych i mieszkaniach, które są świeżo po budowie lub po remoncie.

Kontakt

Szukasz wykonawcy? Potrzebujesz więcej szczegółów? Zadzwoń do nas!

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Rybnik

Rybnik położony jest na Górnym Śląsku. Zamieszkuje go 140 tysięcy mieszkańców, dzięki czemu plasuje się na dziewiątym miejscu w województwie. Największe zabytki architektury znajdują się w obrębie śródmieścia. Na terenie Rybnika zlokalizowane są dwie kopalnie węgla kamiennego: KWK Chwałowice oraz KWK Jankowice. Miasto prowadzi współpracę zagraniczną z wieloma państwami Unii Europejskiej, w tym między innymi z Niemcami, Czechami i Wielką Brytanią.